Яворівському національному природньому парку 24 роки

Сьогодні, 4 липня, Яворівський національний природний парк святкує 24-річницю від дня створення.

 Отримані за роки діяльності установи результати флористичних, фітоценотичних та фауністичних досліджень переконливо свідчить про те, що територія Яворівського НПП є надзвичайно важливою для збереження біологічного різноманіття регіону Розточчя в цілому.

Завдяки своїм природним, історико-культурним, рекреаційним передумовам Парк є центром оздоровчого відпочинку населення, відродження історико-культурних традицій, проведення на сучасному рівні еколого-освітніх заходів, а також формування належної екологічної культури.

Яворівський НПП розташований у просторі активного транскордонного співробітництва України та Польщі, що сповна використовуються його колективом для ведення міжнародної співпраці із закордонними партнерами.

Новим поштовхом до активної транскордонної співпраці стало входження Яворівського НПП до складу Міжнародного українсько-польського біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО.

Наполеглива праця керівництва та працівників Парку впродовж усіх років дозволяє гідно виконувати завдання, поставлені перед природоохоронною установою. Тож, нехай професійність, відповідальність кожного, злагоджена робота колективу й надалі сприятимуть новим звершенням, здійсненню задуманих планів в царині збереження природних цінностей Розточчя.

Переглядів: 5