Відбулася нараду щодо реалізації проектів за секторальною програмою ЄС фінансування об’єктів рекреаційно-екскурсійної інфраструктури національних природних парків «Сколівські Бескиди», «Гуцульщина», «Синевир» та Черемоський НПП.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів нараду щодо реалізації проектів за секторальною програмою ЄС фінансування об’єктів рекреаційно-екскурсійної інфраструктури національних природних парків «Сколівські Бескиди», «Гуцульщина», «Синевир» та Черемоський НПП.

Крім цього, учасники наради заслухали повідомлення виконавчого директора Асоціації оргамів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галину Литвин та директора Яворівського НПП Михайла Біляка щодо реалізації проекту «РовеЛове Розточчя – разом не зважаючи на кордони» за міжнародною транскордонною програмою «Польща-Білорусь-Україна» на території Яворівського НПП. У цій природоохоронній установі передбачено:
- cтворення та облаштування еколого-просвітницького візит-центру та літнього екокласу;
- маркування на місцевості у відповідності до європейських стандартів Центрального велосипедного маршруту «Розточчя»;
- встановлення відпочинкових пунктів для велотуристів та станцій технічної допомоги для велосипедів.
Головним інфрастуктурним об’єктом проекту є еколого-просвітницький візит-центр у зоні стаціонарної рекреації «Верещиця» Яворівського НПП.

Велостоянка 2 Рисунок # 54 (1) (1)будинок верещиця

З метою виконання намічених робіт за кошти обласного екологічного фонду виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендер, визначено підрядника для виконання будівельних робіт.
Реалізація проекту за кошти Європейського Союзу страртує з 1 листопада цього року.
Заступник Міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, який брав участь у нараді, позитивно оцінив реалізацію подібних проектів за сприяння органів місцевого самоврядування на територіях ПЗФ Карпатського регіону.

44621089_2087538241293880_3816698945011187712_n