У Яворівському національному природньому парку відбувся день відкритих дверей для переселенців

У Яворівському національному природньому парку відбувся день відкритих дверей для переселенців

Вчора, з нагоди 24-ої річниці створення Яворівського національного природного парку у смт Івано-Франкове, що на Яворівщині відбувся День відкритих дверей.

Участь у заході взяли місцеві мешканці та внутрішньо переміщенні особи. Відвідувачам наочно продемонстровано напрями природоохоронної, наукової, рекреаційно-відпочинкової та екоосвітньої діяльності Яворівського НПП.

З інтересом проходила презентація «Рослини - символи України», в якій велась мова про калину, вербу та тополю, а також волошки, чорнобривці та інші дикорослі та окультурені рослини.

Також учасникам заходу представили малюнки дітей тимчасово переміщених сімей на природничу та екологічну тематику: «Це - моя земля, це – моя Україна» та календарів Яворівського НПП, які деякий час будуть знаходитись в конференц-залі екоцентру установи.

Багато цікавих емоцій та вражень отримали в першу чергу відвідувачі шкільного віку під час екскурсії залами музею історичних знахідок.

З однією із груп екскурсантів зустрівся в.о. директора Яворівського НПП Сергій Маруняк.

Даний захід дав відвідувачів позитивні емоції та багато цікавої інформації про культурні скарби Яворового краю.

“Ми щиро Вам вдячні за теплу і цікаву зустріч, змістовні презентації. Дуже вражені від перебування у парку. Є тут що подивитись! - записала у книзі відгуків відвідувачка із Запорізької області.

Переглядів: 6