У смт. Івано-Франкове обговорили питання глобальних змін клімату

21 липня 2017 року у смт. Івано-Франкове ГО "Центр просвітництва та розвитку людини", керівником якої є Наталія Проць, провела обговорення проблем глобальних змін клімату та презентацію екологічних проектів, які реалізуються громадами України в рамках Програми Climate Forum East ІІ.

В рамках зустрічі, з метою поширення досвіду ефективних практик локальних проектів з адаптації до змін клімату, журналістка Мар’яна Вербовська зробила презентацію відеофільмів, створених за результатами реалізації усіх п’яти проектів.

Також, в ході зустрічі було обговорено два проекти, що реалізуються на території громади смт. Івано-Франкове, - ГО "Гостинець" реалізує проект «Локальні підходи до глобальних кліматичних викликів» та проект реалізований ГО «Громадський інститут охорони природи» (координатор Ігор Горбань).

Участь у даній зустрічі взяли  представники ГО "Гостинець", науковці Природного заповідника "Розточчя", депутати селищної ради смт. Івано-Франкове, , ГО «Наш Янів», ГО «Природа Розточчя», ГО «Спілка ветеранів АТО «Янів», художнього училища № 14 смт Івано-Франкове та представники церковної громади місцевого храму св. Володимира.

Джерело