Співпраця на результат!

У Яворівському національному природному парку відбулася робоча зустріч з представниками інших землекористувачів в межах території парку, на якій обговорено питання щодо дотриманя режиму заповідання, збереження старовікових букових насаджень, проведення спільних заходів з метою охорони цінних природних екосистем на території, яка входить у склад парку без вилучення в інших лісокористувачів. З інформаційним повідомленням та конкретними пропозиціями виступили заступник директора-головний природознавець парку Ігор Плесак та науковці парку.

Лісничий Майданського лісництва Старицького військового лісгоспу Андрій Андрійчук висловив думку щодо необхідності такої співпраці, яка позитивно вплине на подальше збереження та охорону унікального рослинного та тваринного світів, ландшафтів регіону Розточчя.
- Для нас важливо, - каже директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець Михайло Біляк, - посилення режиму заповідання на підконтрольній території, який передбачає дотримання науковообгрунтованих екологічних норм та правових вимог та відповідно до них ведення лісогосподарських робіт з метою збереження тут біологічного та ландшафтного різноманіття. Судячи із діалогу, військові лісівники з розумінням ставляться до наших вимог. А це має вплинути на рівень збереження та невиснажливого використання території парку, де вони ведуть лісогосподарську діяльність.
Узгоджений план дій щодо дотримання режиму заповідання Старицьким та Магерівським військовими лісгоспами, за участю працівників природоохоронної установи вирішено розглянути на засіданні науково-технічної ради Яворівського НПП.

Переглядів: 203