Семінар «Рослини рідного краю»

В Яворівському національному природному парку відбувся семінар «Рослини рідного краю», в якому взяли участь школярі опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» – вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ (6-10 клас) під керівництвом Світлани Плесак та Дарії Тиховської. Мета заходу – збагатити знання дітей про довкілля, в якому вони живуть, про охорону і збереження природи рідного краю, ознайомити з системою цінностей у ставленні до природи.
В ході семінару розглянули питання значення рослин в житті людини, а саме: «Рослини – символи України», «Рослини в легендах», «Лікарські рослини», «Хто такі рослини-ефемероїди?».
З доповідями виступили і старшокласники, і співробітники Яворівського НПП, а молодші школярі активно обговорювали та коментували почуте.
В підсумку, учні зазначили, що усі рослини, які нас оточують мають важливе значення для екологічної рівноваги в довкіллі, тому їх необхідно вивчати та оберігати. І найперше, що потрібно зробити – це зберегти ранньоквітучі рослини, хижацьке полювання на які розпочинається вже зараз. Тож, для охоронців природи завданням № 1 є активно включитись в природоохоронну акцію «Первоцвіт – 2019»: проводити роз’яснювальну роботу про значення ефемероїдів – яснооких дітей весни.

Переглядів: 99