«РовеЛове Розточчя – разом, незважаючи на кордони»

Одним із основних заходів проекту «РовеЛове Розточчя – разом, незважаючи на кордони» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна є будівництво еколого-просвітницького візит-центру в Яворівському національному природному парку. Будівельні роботи виконує Корпорація будівельних підприємст «КарпатБуд».
Об’єкт зводиться у рекреаційній зоні Яворівського НПП і складатимется з головної будівлі та літнього екокласу для проведення екологоосвітніх заходів. Площа ділянки - 1,69 га, загальна площа приміщень - 294 м2, площа забудови - 192 м2, На даний час зведено фундамент, змонтовано систему водовідведення, ведуться роботи з монтажу каркасу будинку, стін та перекриття першого поверху.
Крім цього, партнерами парку передбачено виконання інших заходів проекту, а саме:
- маркування на місцевості Центрального велосипедного маршруту Розточчя;
- розпочато встановлення відпочинкових пунктів та станцій технічної допомоги для велосепедистів;
- в стадії розробки заходи щодо інформаційно-рекламного та картографічного забезпечення велосипедного маршруту;
- сформовані пропозиції щодо облаштування лічильниками екскурсійного руху на території Яворівського НПП;
- передбачено організацію навчання для спеціалістів, які займаються природоохоронною та рекреаційно-екскурсійною діяльністю на території біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО;
- передбачено спеціальні курси для підготовки інструкторів з велотуризму, а також організацію та проведення міжнародних велопробігів українсько-польським Розточчям.
Це далеко не повний перелік ціавих заходів в рамках згаданого проекту, які вже виконуються партнерами Яворівського НПП Ґміною Замость, , Люблінським Воєводством, Розточанським національним парком, Департаментом екології Львівської ОДА, Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

Переглядів: 134