Дітям з числа внутрішньо переміщених осіб організували екскурсію Яворівським національним парком

Напередодні Дня працівника природно-заповідної справи України, яке відзначається, на державному рівні, щорічно 7 липня, Яворівський національний природний парк відвідала багаточисельна група юних туристів та краєзнавців із 8 областей нашої країни. 

Вони зустрілись із працівниками парку, які розповіли про свою працю на природничу тему, відвідали екоцентр парку, де оглянули виставки малюнків дітей тимчасово переміщених осіб під назвою «Це – моя земля, це – моя Україна» та календарів Яворівського НПП з часу заснування.

Діти дізнались цікаві історії з минулого регіону Розточчя, мандрівники під час огляду рідкісних експонатів часів Середньовіччя, військових дій у першу та другу світові війни на теренах діючого національного природного парку.

Вразила юних туристів зі східних та південних областей, а також міста Львова екскурсія екопросвітницькою стежкою Івана Франка, яка є своєрідним пам’ятником Великому Каменяру, де вони оглянули рідкісні і природні об’єкти - Білу скелю зі степовою рослинністю та пташиними гніздами, чорні озера із рідкісним складом та лікувальними властивостями води, яка знімає втому та замінює будь-які косметичні засоби. В цьому дехто із відвідувачів мав змогу переконатись.

Мандруючи стежкою школярі мали можливість побачити рідкісні види окремих рослин: гніздівка звичайна, любка зеленоквіткова, віхалка гілляста, глечики жовті тощо.

У відпочинковому осередку «Лелехівка» вони взяли активну участь у дитячих забавах, цікавих вікторинах на природоохоронну тематику, майстер-класі з плетіння квіткових вінків, що надало заходу особливого колориту на пахучих трав повітрі.

Переглядів: 9