Андріївські вечорниці на Розточчі

На передодні свята Андрія у відпочинковому осередку «Оселя Розточчя» Яворівського національного природного парку (Львівська область) пройшов етнозахід «Андріївські вечорниці на Розточчі».

Багаточисленна група учасників вечорниць – студенти Художньо-професійного училища ім. Й.П.Станька, які у своєму навчальному закладі вивчають народні промисли Яворівщини, радо відроджують і примножують культурні традиції свого краю,  допомогу в цьому їм надають працівники відділу культури та туризму Яворівської РДА, а Яворівський НПП став осередком проведення етнозаходів. Оскільки, серед завдань національних природних парків є збереження та примноження культурної спадщини, яка тісно переплетена із збереженням природної спадщини українського народу.

На вечорницях гармонійно переплелись давні та сучасні традиції «андріївських» ворожінь. Давнє дворище, колоритні господині, сучасна молодь, майстер-класи, традиційні частування стравами розточанської кухні і звичайно українські пісні та колядки – все це створило атмосферу магічності, святковості, радості та тепла.

Прес-центр Яворівського НПП

Переглядів: 193