Зустріч з родинами загиблих учасників АТО

16 серпня 2018 року у залі засідань відбулась зустріч родин загиблих учасників АТО та очільниками Яворівського району - головою районної ради Володимиром Сичаком та першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Раком.

Участь у зустрічі взяли начальник Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Байда, начальник соціального захисту населення Уляна Ганусяк, в.о відділу культури та туризму Наталя Лялюк, секретар Новояворівської міської ради Іванна Попик та військовий комісар Андрій Дворник.

Нарада розпочалась з повідомлення про те, що 21.08.2018р. о 15.00 в Палаці культури залізничників "Рокс" відбудеться зустріч  родин загиблих учасників АТО з керівництвом Львівської ОДА . Обговорено проблемні питання, зокрема про пільгове перевезення  та проінформовано присутніх про порядок компенсацій вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку батьків загиблих учасників АТО. Присутнім передали прапори для оновлення на могилах загиблих воїнів АТО та Небесної Сотні.

На кінець зустрічі очільники району привітали з днем народження Василиху Степана, Логин Романа, Пазин Івана та з ювілеєм Мисик Марію, побажали здоров’я, сили, підтримки від рідних та близьких, мирного неба.

Переглядів: 237