Золочівський район отримав від ООН та компанії «Google» понад 140 сучасних ноутбуків

Ноутбуки розподіли серед навчальних закладів семи громад Золочівського району.

Загалом Львівщина отримала 2412 ноутбуків, які невдовзі передадуть у заклади загальної середньої та професійно-технічної освіти кожного району області.

Сьогодні, 4 листопада, голова Золочівської РВА Василь Маркевич передав 144 ноутбуки «Chromebook» для закладів освіти району. Обладнання отримали від Львівської ОВА у межах ініціативи «Ноутбук кожному вчителю».

До теми: Громадам Стрийського району передали сучасні ноутбуки від ООН та «Google»

Відповідно до рекомендацій Департаменту освіти і науки Львівської ОДА техніку розподілили відповідно до кількості учнів у кожній громаді:

  1. Бродівська ТГ – 40;
  2. Буська ТГ – 30;
  3. Заболотцівська ТГ – 5;
  4. Золочівська ТГ – 41;
  5. Красненська ТГ –16;
  6. Підкамінська ТГ – 8;
  7. Поморянська ТГ – 4.

Оскільки ноутбуки працюють на базі операційної системи Chrome, то їх ще називають хромбуками. Якщо нема з’єднання з інтернетом, користуватися необхідними додатками можна в офлайн-режимі.

Додамо, що передачу нової техніки для освітніх та навчальних закладів, ініціювало Міністерство освіти і науки України, спільно із Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики», Освітнім Кластером у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародною неурядовою організацією «Save the children»  та компанії Google.

Переглядів: 0