Знову за своє: шахраї від імені голови Дрогобицької РВА надсилають листи з проханням пожертвувати кошти на ЗСУ

Раніше такі листи розсилали від імені голів районних військових адміністрацій з інших районів та голови Львівської ОВА Максима Козицького.

Шахраї почали надсилати листи з неправдивою інформацією, щоб виманити кошти нібито на волонтерські цілі у Дрогобицькому районі.

До теми: Шахраї почали надсилати листи нібито від Львівської ОВА, аби виманити кошти.

У таких листах, які надсилають нібито від Дрогобицька РВА і нібито за підписом голови Дрогобицької РВА, йдеться про збір коштів для підтримки Збройних сил України. Більше того, підприємцям телефонують та представляються іменем голови Дрогобицької РВА Степана Кулиняка.

«Офіційно заявляємо: ні Степан Кулиняк, ні Дрогобицька РВА, ні жоден працівник адміністрації таких зборів не проводимо. Ми вже повідомили про цей випадок у правоохоронні органи! А вас закликаємо ретельно перевіряти інформацію, що не потрапити у «фінансову пастку» аферистів, які хочуть нажитися на наших з вами емоціях у боротьбі за перемогу!», - заявили у Дрогобицькій РВА.

Приклад листа від шахраїв