«Зміна влади у росії не змінить систему», – керівник штабу ДФТГ Львівщини Андрій Андрейків

Усі знані в історії війни, розпочаті росією задля своїх імперських цілей, яскраво демонструють, що людина, її життя та особистий вибір ніколи не були в пріоритеті для російської влади.

Про це розповів капітан ЗСУ, керівник штабу добровольчих формувань територіальних громад Львівської ОВА Андрій Андрейків в ефірі програми «Говорить великий Львів».

«Коли ми говоримо про зміну влади в росії, то повинні пам’ятати таку річ: не особисто Путін відправляє війська в Україну. Існує ціла вкорінена система. Зміна влади у росії не змінить систему, тому проти неї повинні воювати всі, на усіх фронтах. В основі таких країн, як Росія, Північна Корея, Іран та Китай, людина ніколи не була в центрі державного інтересу», – зауважив Андрій Андрейків.

Відповідальність за вчинення тих чи інших воєнних злочинів з боку російських окупантів на території України не є одноосібною. Співучасниками так званої «спеціальної військової операції» є усе населення держави-агресора.

«Росія веде війну не лише на полі бою, а й в інформаційному полі, однак реагувати на будь-які вкиди з боку тамтешніх пропагандистів потрібно спокійно. Ці наративи цілеспрямовано направлені на внутрішнього споживача, тобто на російських громадянин, які підтримуючи дії влади або ж не виступаючи проти них, беруть безпосередню участь у війні», – наголосив капітан ЗСУ.

Наприкінці травня добровольчі формування територіальних громад Львівської області пройшли вишкіл щодо застосування та використання для цілей територіальної оборони різного виду важкого озброєння. Як розповів Андрій Андрейків, ці тренування показали на якому рівні в українців зараз національна свідомість.

«Ми на Львівщині організували табори для тренування людей, після яких частина учасників стала служити в Збройних Силах. Наймолодшому учасникові було 17 років, а найстаршому – 71. Пригадую, як цей чоловік на рівні з усіма іншими віджимався чи бігав на великі дистанції, не залишав тренування ні на день. Це лише один приклад, який показує рівень національної свідомості в українців – боротись до кінця! Насправді ж таких історії чимало. Нам життєво необхідно втримати цей рівень патріотизму та енергію на належному рівні серед всіх верств населення», – резюмував керівник штабу добровольчих формувань територіальних громад Львівської ОВА.

Переглядів: 0