Змагання з таеквондо зібрали у Львові майже тисячу учасників

26 вересня у Львові завершився Кубок України та всеукраїнський турнір з таеквондо. Змагання зібрали 941 учасника з 18 областей. Такі масштабні змагання ЛЬвівщина отримала право приймати, оскільки показа високий рівень організації на Кубку Львова у травні.

За нагороди спортсмени змагались впродовж кількох днів. Переможцями в обох турнірах стали представники Івано-Франківської області. Збірна Львівщини зупинилась за крок до медалі на Кубку України та стала бронзовим призером всеукраїнських змаганнях.

Кубок України став одним з етапів відбору на Кубок Європи. Троє представників Львівщини увійшли до складу національної збірної, що представлятиме Україну на міжнародних змаганнях. Це Софія Гриновець,  Ірина Муха та Роман Цапик. За нагороди Кубка Європи вони позмагаються у листопаді.

Нагадаємо, таеквон-до є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренувань дозволяє людині зміцнити здоров'я, навчитись самообороні та привчає працювати над саморозвитком духовності й інтелекту. На Львівщині цей вид спорту розвивається не тільки в обласному центрі, а й у Винниках та Дрогобичі.