Зі США на Львівщину передали комплекти зимової форми для захисників

Також передали три великі палети протигазів для воїнів та цивільного населення.

Сьогодні, 3 листопада, координаційний центр з питань надання гуманітарної допомоги у Львівській області отримав великий та важливий вантаж зі США – зимову форму для наших захисників.

Йдеться про теплі зимові куртки, фліси, чорне та біле армійське американське взуття, стійкі до морозів штани (для спеціальних підрозділів). Весь цей одяг надійно служитиме нашим захисникам у холодну снігову чи дощову погоду. Також передали три великі палети протигазів для воїнів та цивільного населення.

«Весь цей вантаж – один з перших контейнерів, який відкриває програму з підтримки волонтерів зі США для ЗСУ у співпраці з нашим штабом. Частина допомоги з цього контейнера уже вирушила на Запорізький напрямок. Найближчим часом очікуємо ще близько 20 таких контейнерів», - зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Допомогли отримати вантаж партнери зі США та команда волонтерів, яка організовує ці поставки: БФ «IO» / Благодійний Форд «Інтелігентна Організація / Intelligent Organisation», Лілія Тащук, Ігор Бялко та співкоординатор гуманітарного штабу у Львові Юрій Соболь.

Переглядів: 0