Зі Львова передали на передову тисячне авто в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи»

Тисячне авто відправлять на підтримку оборони міста Бахмут.

Сьогодні, 10 березня, відбулася передача десяти авто, які завершили ініціативу начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи». Автомобілі є повнопривідними, кожен з них обладнаний комплектом бронежилетів від Львівського оборонного кластера.

«Передати на передову 1000 автомобілів, на перший погляд, величезна цифра, але нам це вдалося за 10 місяців. Це заслуга людей, які вірять в нашу перемогу. Надзвичайно вдячний кожному, хто долучився до цієї ініціативи, адже усі ми об'єднані спільною ціллю – перемогою над ворогом. Автомобілі у цій війні є розхідним матеріалом та одним з інструментів ведення бойових дій. Ці авто врятували не одне життя наших захисників за рахунок своєї мобільності та високого рівня прохідності. Дякую нашим Збройним силам та волонтерській спільноті, які щодня наближають нашу перемогу», – наголосив Максим Козицький.

Співорганізатор ініціативи, голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин повідомив, що машини доставляли з усього світу: від країн Європи до Америки.

«Мені досі не віриться, що нам разом вдалося досягти омріяної цілі. Тоді нам здавалося це число величезним, а завдання – непосильним. Але я надзвичайно вдячний як начальнику ОВА, який повірив в нас, так і усім тим, хто долучився до купівлі кожного з авто. Ми цією ініціативою продемонстрували єдність, яка є унікальною рисою українського народу: єдність влади, єдність волонтерів та усіх людей, які прагнуть перемоги України. Українці можуть об'єднуватися, українці хочуть об'єднуватися і коли вони об'єднуються – досягають неймовірних результатів», – зазначив Ігор Дулин.

Міжнародний штаб допомоги українцям, який очолює Ганна Крисюк, також активно долучався до ініціативи очільника області – кожен відправлений на фронт позашляховик був укомплектований засобами гігієни, продуктовими наборами, аптечками.

У межах передачі авто зокрема погасили лімітовану серію поштових марок, на яких зображена одна з передач авто в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».

Переглядів: 0