Зі Львівщини у Київську область передали генератор від польських партнерів

Координаційний центр з питань надання гуманітарної допомоги у Львівській області передав міському голові Богуслава (Київщина) Віталію Хоменку дизельний генератор на 100 кіловат.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Генератор допоможе забезпечити Богуслав електроенергією. Центр отримав його від Polski Czerwony Krzyż (PCK) та Urząd Miasta Przeworska для Богуслава, оскільки Богуслав та Пшеворськ – міста-побратими.

«Львівська ОВА та координаційний центр з питань надання гуманітарної допомоги працюють над тим, щоб усі важливі об’єкти нашої області були забезпечені генераторами, щоб вони були у прихистках, де живуть вимушені переселенці. І, якщо є така можливість та воля наших партнерів, відсилаємо їх в інші області країни – аби люди могли використовувати їх для своїх базових побутових потреб», – наголосив очільник області.

Логістику забезпечили Львівська обласна державна адміністрація та Київська обласна державна адміністрація. Від Львівської ОВА передачу забезпечили заступник начальника ЛОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін та начальник управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Калагурський.

Переглядів: 0