Зі Львівщини на передову відправили ще одну партію авто, багатофункціональні квадрокоптери та тепловізори

Сьогодні, 2 червня, під будівлею Львівської обласної військової адміністрації відбулася передача семи автомобілів та технічних засобів для боротьби з російськими окупантами.

Перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик наголосив на важливості регулярного оновлення матеріального забезпечення українських захисників.

«Ці автомобілі є черговою партією, яку ми передаємо в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи». Їх скерують 103-ій бригаді ТРо, 80-ій бригаді та 132-му окремому розвідувальному батальйону десантно-штурмових військ. Вони вкрай необхідні нашим військовим для перемоги над ворогом та збереженням життів усіх наших захисників», — зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Він також подякував усім небайдужим, які долучилися до придбання вказаних автомобілів, зокрема президенту West Ukrainian Business Club Олександру Магуню, за сприяння якого два автомобілі для наших захисників — Ford Ranger та Nissan NP300 – придбала компанія «Мостиська драй порт». Також до цієї ініціативи долучилися громадська організація «Добро.Дій» та Міжнародний штаб допомоги.

Компанія «Горизонти» надала 10 сучасних багатофункціональних квадрокоптерів.

«Ми створили на базі компанії волонтерський штаб, до складу якого входять працівники нашого підприємства. За запитами бійців надаємо необхідну допомогу українським військовим. Також ми забезпечуємо наших захисників медичним обладнанням, зокрема турнікетами, які здатні рятувати життя. Квадрокоптери, які передаємо сьогодні, наша компанія власними силами. Вони практично безшумні, що є вагомою перевагою для вистежування ворожих позицій на передовій», — наголосив технічний директор компанії «Горизонти»Володимир Стеблецький.

Він також додав, що один такий квадрокоптер коштує близько 15 тисяч доларів США та може використовуватись як для розвідки, так і для коригування артилерії.

Зазначимо, що сьогодні разом з автомобілями та квадрокоптерами передали 18 тепловізорів, павербанків та інших речей першої необхідності. Автомобілі на східні рубежі країни повезуть перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко та заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.