Зі Львівщини на передову поїхали ще шість автомобілів свободи

В межах ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації «1000 автомобілів свободи» на передову до наших захисників поїхали ще 6 позашляховиків.

«Небайдужі жителі області продовжують долучатись до ініціативи. Чи не кожного дня з різних районів нашої області до захисників і захисниць вирушає транспорт, укомплектований продуктами, амуніцією та всім необхідним. Кожна автівка – це чиєсь врятоване життя, це люди, які доїхали туди, куди потрібно, це важливий вантаж, який доправили вчасно. Це внесок у перемогу над окупантом. Продовжуємо – до перемоги!», – розповів очільник області Максим Козицький.

Станом на зараз Львівщина уже передала на фронт понад 500 автомобілів. Таким чином ініціатива «1000 автомобілів свободи» досягла свого екватору.