Жителів Львівщини запрошують підтримати збір школярів для ЗСУ у межах ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

Школярі Львова збирають допомогу для ЗСУ (зокрема для 80 ОДШБр), створюючи творчі конкурсні роботи.

Зокрема, картини фарбами на полотні, вироби з бісеру, вітальні листівки, оповідання та вірші тощо у межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Усі охочі можуть задонатити будь-яку суму для ЗСУ і таким чином підтримати ініціативу школярів. Благодійники, які пожертвують від 2000 грн і більше, стають меценетами, і отримають у подарунок творчі вироби дітей.

Ініціативи реалізується за підтримки всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива», ГО «Світ важливих ініціатив» та стартап-школи «Tech StartUp School».

Збір коштів відбувається виключно на краудфандинговій платформі «StartEra» стартап-школи «Tech StartUp School. Підтримайте збір, що проводять школярі, на потреби ЗСУ на цій платформі за покликанням https://bit.ly/3Vysn8X на суму 10, 50, 100 грн чи більше.

Зібрані кошти перерахують на потреби ЗСУ від імені всіх учасників творчого конкурсу у межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Також ви можете проголосувати за найкращий дитячий виріб. Переможці творчого конкурсу особисто вручатимуть сертифікат на зібрану суму українським воїнам ЗСУ. Так, до 26 грудня 2022 р. триває онлайн-голосування за здобуття відзнаки глядацьких симпатій у фіналі творчого конкурсу в розрізі зокрема таких конкурсних категорій:

  1. Зроблена власноруч вітальна листівка з щирими подячними словами для українських військових в День захисників і захисниць України (учні 1-4 класів):

https://www.inem.lviv.ua/01-es-2022-vitalna-lystivka/;

Листівки були передані 14.10.2022 р. українським воїнам на фронті;

  1. Створене самостійно оповідання, присвячене захисникам незалежності України та свободи її народу, героїчним подіям та подвигам українських захисників і захисниць за останні 8 років (учні 1-4 класів):

https://www.inem.lviv.ua/02-es-2022-opovidannya/;

3.1. Власноруч створений виріб з бісеру (учні 5-8 класів):

https://www.inem.lviv.ua/03-1-es-2022-vyroby-z-biseru/;

3.2. Створена картина на полотні фарбами на тему «Моя рідна Україна» (учні 5-8 класів)

https://www.inem.lviv.ua/03-2-es-2022-kartyna-moya-ridna.../.

Підтримайте творчі роботи школярів своїми голосами!

Мета патріотичної ініціативи — через творчі завдання конкурсу створити середовище, яке б сприяло усвідомленню національної належності та формуванню патріотичного світогляду, а також стимулювало розвиток громадської активності українських школярів; актуалізувати героїчні сторінки українських визвольних змагань на прикладі сьогодення, поширивши в молодіжному середовищі образи сучасних українських супергероїв – воїнів, волонтерів, медиків, загалом усіх, причетних до захисту вітчизни; плекати шанобливе ставлення до національних цінностей та героїчної боротьби українського народу проти жорстокого агресора.

Пам’ятаймо народну мудрість, яка стверджує:

«Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – виховує молоде покоління».

Детальніше про патріотичну ініціативу: https://bit.ly/3Vysn8X

Переглядів: 0