Жителів Львівщини запрошують на читання книги «Залізницею додому» у ретро-потязі

Під час мандрівки за маршрутом Львів – Брюховичі – Львів 14 січня відбудеться зустріч з письменницею Мар’яною Савкою.

Ретро-потяг Львів – Брюховичі – Львів курсуватиме 14 і 15 січня та вирушатиме зі східної сторони першого перону Львівського вокзалу трьома рейсами. Святковий бонус для дорослих та малих пасажирів першого рейсу – 14 січня о 10:00 у ретро-потязі № 850/851 відбудуться читання книги «Залізницею додому» від акторки твору, письменниці Мар’яни Савки.

Квитки на подорож можна придбати в касах центрального залу Львівського вокзалу, а також на сайті (за запитом Львів – Львів-Казковий та номером поїзда).

Довідка:

Мар’яна Савка – головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. Авторка 22 книжок для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо «Мар’яничі».

«Залізницею додому» – спільний проєкт «Видавництва Старого Лева і «Укрзалізниці». У книжці оповідається щемка історія дівчинки, яка їде з дому в евакуаційному потязі, а згодом повертається. Видання у м’якій палітурці діти можуть отримати в подарунок, мандруючи потягом, а версія з твердою обкладинкою продається у книгарнях.

Переглядів: 0