Жителів Львівщини запрошують на благодійний концерт «Live for Life» на підтримку ЗСУ

У суботу, 30 липня, жителів Львівщини запрошують відвідати благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. Відбудеться він на території !FestRepublic.

Тригодинне дійство за участі українських артистів покликане зібрати кошти на закупівлю квадрокоптера DJI Mavic 3, який вкрай необхідний нашим захисникам на фронті. Його вартість складає близько 120 тисяч гривень.

Свою творчість даруватимуть 9 виконавців: Shumei, Laud, Panchyshyn|Svit, Тарас Гаврик, Катерина Бієху, Зіновій Карач, Ostap Drivko, LvivDanceClub та інші.

В межах концерту відбудеться також благодійний аукціон. Розігруватимуть три лоти: марку «Рускій воєнний корабль», футболку з автографами усіх виконавців, а також індивідуальну зустріч з військовим експертом Петром Черником.

Нагадаємо, «Live for Life» – це серія благодійних концертів, започаткована телерадіокомпанією «Перший Західний» для збору коштів на ЗСУ.

Ініціатива виникла понад два місяці тому. Спершу схожі концерти відбувались наживо в студії Радіо ПЕРШЕ та телеканалу «Перший Західний». За цей час вже вдалось закупити автомобіль, який отримали військовослужбовці однієї бригади.

Придбати квитки можна за посиланням.

Переглядів: 0