Жителям Львівщини пропонують доєднатись до курсу «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен»

Курс містить базові знання про екологію, клімат, біорізноманіття, правила взаємодії людини та природи, вплив війни на довкілля, глобальні екологічні виклики сьогодення та інструменти їх подолання.

WWF-Україна та освітня платформа Prometheus в межах реалізації проєкту INSURE за фінансової підтримки Швеції розробили відкритий онлайн-курс «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен».

У WWF-Україна зазначають, що ініціатива містить базові знання про екологію, клімат, біорізноманіття, правила взаємодії людини та природи, вплив війни на довкілля, глобальні екологічні виклики сьогодення. Також у межах курсу учасники дізнаються не лише визначення довкіллєвих проблем, але й ознайомляться з ефективними інструментами їх вирішення, зокрема:

  • екологічна політика;
  • природоорієнтовані рішення;
  • правило 6R / сталі звички;
  • екологічні права та обов'язки;
  • правила комунікації довкіллєвих тем.

Курс стане у пригоді як початківцям, які дбають про довкілля та майбутнє нашої планети, так і досвідченим ековолонтерам та активістам.

Усі слухачі, які успішно складуть тестування й отримають не менше 60% від загальної кількості балів, зможуть отримати персональний сертифікат та інші додаткові бонуси від WWF-Україна. Реєстрація – за посиланням.

Контакти для детальнішої інформації щодо участі у курсі:

Марія Максименкова - керівниця комунікацій і маркетингу WWF-Україна

e-mail: mmaksymenkova@wwf.ua

telegram: https://t.me/mcsimenkova

Переглядів: 0