Жителі Шегинівської громади відправили для захисників на передову смаколики

Серед волонтерів як діти, так і дорослі, а також вчителі та працівники місцевого закладу дошкільної освіти.

Жителі села Золотковичі Шегинівської територіальної громади Яворівського району власноруч підготували чергові смаколики для захисників на передову.

Місцеві волонтери спекли домашню випічку, наліпили вареників та голубців. Крім цього, жителі громади додали чай, каву, крупи та консерви, теплі рукавиці, шкарпетки та власноруч наробили окопні свічки. Діти зробили листівки, малюнки та новорічні прикраси для воїнів, які героїчно дають відсіч російському ворогу.

«Ми підготували ці подарунки для воїнів, які мужньо боронять нас від загарбника, адже так важливо не забувати завдяки кому ми тут маємо спокій і можливість жити. Наші воїни потребують нашої любові, теплоти та підтримки особливо у цей зимовий час», – додають жителі села.