Журналістів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі робіт про децентралізацію

Триває прийом матеріалів на щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводиться Мінрегіоном за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГО «Інтерньюз-Україна» та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

«Децентралізацію визнають як успішну реформу як громадяни, так і наші європейські партнери. Це зміни, які на конкретних прикладах втілилися буквально у кожній українській громаді. А отже, журналістам є що розповісти про її здобутки, перспективи та виклики», – Сергій Шаршов, зазначив Генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону.

До участі у конкурсі приймають матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал та відеоматеріал. Заявки можна подати до 30 вересня 2021 року включно.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

- Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
- Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання.
- Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси.
- Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
- Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.
- Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній із чотирьох номінацій передбачені три премії:

І премія – 20 000 грн,
ІІ премія – 15 000 грн,
ІІІ премія – 10 000 грн.

Детальніше про конкурс —  за посиланням.