Жінки, які постраждали від домашнього насильства, зможуть отримати безкоштовні медичні послуги

У період з 17 листопада до 17 грудня за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбудеться акція «Єдина краса – це здоров’я».

Упродовж акції 20 жінок, які постраждали від домашнього насильства, зможуть безкоштовно отримати у медичному центрі «Новодерм» наступні послуги:

  • Гінекологія: огляд та консультація. Естетична гінекологія.
  • Пластична хірургія.
  • УЗ діагностика, огляд.
  • Дерматологічні консультації.
  • Косметологічні послуги.

«В умовах COVID-19 ситуація з домашнім насильством суттєво загострилась. Лише у Львівській області ми спостерігаємо ріст звернень щодо домашнього насильства майже втричі, у порівнянні з минулим роком. Розуміємо, що жінки з такої вразливої категорії, часто не приділяють належної уваги своєму здоров’ю в силу відсутності матеріального ресурсу. Тож разом з партнерами, ми вирішили надати таким жінкам можливість безкоштовного отримання ряду послуг», - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош.

Організаторами акції є Медичний центр «Новодерм», благодійний фонд «Butterfly» за підтримки департаменту соціального захисту населення та медичної лабораторії «Сінево».

Додаткову інформацію щодо можливості участі в акції можна отримати за телефоном: 255-47-96.

Акція відбувається в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Переглядів: 7