Збірна Львівщини увійшла в трійку найкращих за кількістю медалей на чемпіонаті України з карате

Цими вихідними Львівщина прийняла 455 спортсменів, які взяли участь у чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих.

Цей чемпіонат є першим етапом відбору до складу молодіжної збірної команди України, яка візьме участь у чемпіонаті Європи 2023 та другим етапом відбору до молодіжної збірної України з карате, яка представить нашу країну на Karate 1 Youth League - Venice 2022.

У результаті трьох днів змагань перше загальнокомандне місце виборола Одеська область. Представники Одещини вибороли 14 перших місць, 16 других та 14 третіх. Друге місце у міста Києва – 10 золотих медалей, 10 срібних та 19 бронзових нагород.  Збірна команда Львівської області була представлена 118 спортсменами та посіла третє загальнокомандне місце, здобувши 10 перших місць, 8 других та 22 третіх.

Чемпіонами серед серед кадетів стали представники Львівщини Анна Ващишин, Соломія Волошин, Максим Стець, Назар Озоруба. Серед юніорів золото виборола Юлія Крот.

Чемпіонами серед дорослих стали Діана Шостак, Галина Мельник,  Денис Копитко, Ризван Талібов та у командному куміте серед чоловіків – Андрій Байдала, Станіслав Горуна, Олександр Злобін, Денис Копитко, Данило Кравчук, Ризван Талібов та Олег Філіпович.

Віцечемпіонами серед кадетів стали Марина Коцюба та Владислав Мартинюк, серед юніорів – Софія Залипська та Анастасія Сидорович. Серед молоді срібло виборов Любомир Кіндрат.

Серед дорослих віцечемпіонами стали Катерина Крива, Андрій Байдала та у командному куміте серед дорослих – Вікторія Ващишин, Катерина Крива, Галина Мельник та Діана Шостак.

Третю сходинку п’єдесталу серед кадетів вибороли  Вікторія Возняк, Оксана Мудрак, Максим Кравчук, Василь Демків, Богдан Решавець та Маркіян Кривішин. Серед юніорів бронзовими призерами стали Анна Бідлюк, Анна Мотало, Ксенія Коломійцева, Сергій Погуляєв, Богдан Становський та Олександр Борис.

Треті місця серед молоді вибороли Валерія Строцень, Вікторія Ващишин, Діана Лучечко, Володимир Хома, Данило Кравчук та Богдан Шкікавий.  Бронзові нагороди серед дорослих вибороли Соломія Кміть, Вікторія Ващинин, Олег Філіпович та Станіслав Горуна.