Збірна Львівщини – серед призерів юнацького чемпіонату України з вільної боротьби

У Києві нещодавно відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 15-16 років. Львівщину на змаганнях представила команда у складі 28 осіб. З медалями додому повернулись 9 атлетів. У загальнокомандному заліку борці Львівщини вибороли срібло, а борчині бронзу.
Чемпіоном України у ваговій категорії до 110 кг став кандидат у майстри спорту України Владислав Степчук. Золоту медаль виборола і Ірина Борисюк, яка змагались у вазі до 61 кг, а у ваговій категорії до 69 кг чемпіонкою України стала Надія Соколовська. Усі спортсмени навчаються у Львівському фаховому коледжі спорту та представляють фізкультурно-спортивне товариство "Динамо". Владислава тренує Віктор Глібенко, а Ірину та Надію - Олександр Раковський.
Віцечемпіонкою України у ваговій категорії до 49 кг стала ще одна вихованка Олександра Раковського Марія Неміш. Дівчина також навчається у Львівському фаховому коледжі спорту та представляє фізкультурно-спортивне товариство "Динамо". Срібло також виборов Сергій Михайлишин, який змагався у ваговій категорії 71 кг. Його тренує Віктор Глібенко.
Бронзовим призерами змагань стали Володимир Корнілов у ваговій категорії до 48 кг, Руслан Кіт у вазі до 60 кг та Єгор Горох у вазі до 80 кг. Спортсменів тренують Віктор Глібенко, Сергій Слюсаренко та Ігор Вовк.
У ваговій категорії до 65 кг бронзові нагороди вибороли Анна-Марія Козак та Діана Білоцька. Дівчат тренують Олександр Раковський та Орест Скобельський. Усі бронзові призери навчаються у Львівському фаховому коледжі спорту.