Збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України з кіокушинкай карате

Кіокушинкай – це один зі стилів карате, що був створений на противагу безконтактним школам і самому принципу «карате без контакту».

Учора, 25 грудня, завершився чемпіонат України та Кубок України з кіокушинкай карате серед різних вікових категорій у 36 вагових категоріях.

За титул чемпіонів України у Львові змагались понад 400 учасників. На відкритті змагань спортсменів привітав міністр молоді та спорту, голова Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт.

Боролись спортсмени не лише за медалі, а й за право потрапити до складу національної збірної України на 2023 рік та представляти нашу державу на міжнародних змаганнях.

Найбільше медалей за підсумками змагань виборола збірна Львівщини – у наших спортсменів 33 золоті, 32 срібні та 52 бронзові медалі. Особливо національна федерація кіокушинкай карате відзначила 14 спортсменів  Львівщини. Серед чоловіків та жінок – Оксану Пилипович, Ярослава Ковальчука, Олега Наугольника, Юрія Думу та Мар’яну Чабан. Серед юніорів – Соломію  Крюкову, Йордану Жданюк, Анастасію Ковальчук та Марка Біргера. Серед юнаків та дівчат – Романа Холявку, Анастасію Лашко, Станіслава Рождественського, Назара Цюпку та Єлизавету Адамчук.

На другій сходинці збірна Київщини, спортсмени якої вибороли 7 золотих, 9 срібних та 12 бронзових медалей. Третє місце у загальному заліку вибороли спортсменв Житомирської області з 2 золотими, 7 срібними та 5 бронзовими медалями.

Змагання організували спортивний клуб Канку, національна та Львівська обласна федерації кіокушинкай карате за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Переглядів: 0