Збірна борчинь Львівщини перемогла на чемпіонаті України до 15 років

У місті Збараж завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів до 15 років. Найкращих визначили у 11 вагових категоріях серед юнаків та 11 серед дівчат.

Збірну Львівської області на цих змаганнях за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА представляли 11 дівчат та 26 юнаків.

Дівчата здобули перше загальнокомандне місце. Серед дівчат чемпіонками стали Валерія Станчева у ваговій категорії 39 кг, Юлія Голговька у вазі 42 кг, Ангеліна Бондаренко у категорії 62 кг та Дарина Зайшла у вазі 66 кг.

Аріна Євстафієва стала віцечемпіонкою у ваговій категорії 50 кг, а Юлія Мацієвька у вазі 36 кг. У ваговій категорії 46 кг бронзовою призеркою стала Іванна Лук‘яненко Іванна, у категорії 54 кг – Катерина Вовк, у вазі 58 кг — Олександра Малкова.

Команда хлопців у загальному заліку стала п’ятою. Віцечемпіонами стали Артем Овсюк у ваговій категорії 57 кг та Назар Велінський у вазі 52 кг. Бронзовими призерами стали одразу 5 спортсменів: Артем Білійчук у вазі 41 кг, Роман Білець у вазі 48 кг, Роман Кулаківський у вазі 52 кг, Анатолій Костенюк у категорії 62 кг та Юрій Пигульський у вазі 68 кг.

А вже цими днями розпочинає боротьбу за медалі на чемпіонаті України збірна юніорів та юніорок до 20 років. Управління молоді та спорту відрядило на ці змагання 6 дівчат та 14 хлопців.

Переглядів: 0