Збір коштів для порятунку Вікторії Полюги закрили: необхідну суму для лікування уже зібрали

Збір коштів на лікування дівчинки, яка страждає на СМА Вікторії Полюги закрили. Про це поінформував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дякую всім, хто долучився до порятунку життя дівчинки, яка страждає на СМА! Нам разом за майже пів року вдалося зібрати 50 мільйонів гривень»,-  зазначив очільник області.

СМА - рідкісна генетична хвороба, вилікувати її можна єдиним уколом, вартість якого понад 2 млн доларів.

Батькам дівчинки вдалося отримати знижку і обрати медичний пакет, який коштує на 400 тисяч доларів дешевше. Далі родина мусить швидко зібрати всі необхідні документи і вирушити у клініку в США.

«Щиро дякую всім небайдужим! Дякую своїм друзям та колегам з Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Дякую журналістам та волонтерам! Ми всі зробили це разом! Бо разом ми сильні! Хай у маленької Вікторії буде все добре! І нехай попереду в неї буде довге щасливе життя!»,-  додав Максим Козицький.

Фото - телеканал Перший Західний