Завтра Яворівщина прощатиметься із загиблим Героєм Віталієм Павлисько

У зоні проведення операції об'єднаних сил загинув військовослужбовець з Яворова - Віталій Павлисько.

Сьогодні тіло Героя прямує зі Сходу на рідну Яворівщину.

Про процес зустрічі Героя інформуватимемо на сторінці Яворівської районної державної адміністрації.

Орієнтовно о 12.00 год планується парастас у рідному домі Героя (Вулиця Дорошенка). Після цього процесія вирушить до - Храму Успіння Пресвятої Богородиці (Гірна церква).

Поховання відбудеться на Новому цвинтарі (під Чернилявою). Закликаємо гідно віддати шану Герою, який життя поклав за мир та спокій нашої Батьківщини.

Додатково: маршрут прощання Героя: П.Дорошенка - Велике Передмістя (масло завод) вул. Святоюрська - Храм Успіння Пресвятої Богородиці (Гірна Церква) - вул. Шашкевича - вул. І. Франка - вул. Січових Стрільців - Новий цвинтар (під Чернилявою).