Завод «СЕНТІО» на Львівщині вироблятиме продукцію для IKEA

Сьогодні у селі Яструбичі, Радехівського району підприємство «Сентіо» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. Він включає в себе основонамотувальний  етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для  України етап ламінування тканин. До цього моменту даний вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, таке виробництво на Львівщині ставить Україну на один рівень з відомими світовими виробниками жакардової матрацної тканини.

Виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць.

Зараз на підприємстві є 30 робочих місць. У зв'язку із розширенням виробництва ця кількість зросте до 60.

"Зростання економіки в основому залежить від малого та середнього підприємництва. Тішить, що тут, на Львівщині бізнес заручився підтримкою і розумінням влади, тому кожного місяця відкривається нове успішне підприємство" - зазначив під час відкриття виробництва заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук .

ДОВІДКОВО:

ТзОВ «СЕНТІО» - вітчизняний виробник текстильної продукції: жакардової матрацної тканини, тасьми матрацної та інших різновидів меблевої тасьми та текстильної фурнітури. Компанія заснована у 2009 році та знаходиться в Радехівському районі Львівської області. Це підприємство зі 100% українськими інвестиціями.

Для власного виробництва підприємство імпортувало станки та обладнання, нарощуючи виробничі потужності, що дає можливість створювати нові робочі місця та забезпечувати місцеве населення стабільною роботою. Кількість працівників на підприємстві – 31 особа, з подальшою перспективою працевлаштування ще близько 30 осіб. Розмір заробітної плати становить в межах 3400-5900 грн. в місяць.

У березні 2017 року тут відремонтували приміщення призначене для ткацького виробництва загальною площею 2182,1 м.кв.

ТзОВ «СЕНТІО» - це підприємство з сучасно облаштованою внутрішньою інфраструктурою, зручними робочими місцями, забезпечується доїзд працівників з навколишніх населених пунктів.

Сума платежів, що були сплаченні ТзОВ «СЕНТІО» до бюджетів усіх рівнів у 2016 році  становить 6500000 грн., у 2015 році – 4600000 грн. Компанія має хорошу репутацію у всіх сферах своєї діяльності.