Завершується прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

30 вересня завершується прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Захід проводиться за ініціативи Мінрегіону з метою залучення регіональних ЗМІ до широкого висвітлення успіхів децентралізації.

Нагадаємо, до участі у конкурсі приймаються журналістські роботи за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал та відеоматеріал.

Конкурсні роботи прийматимуть до 30 вересня 2021 року.

З вимогами до оформлення можна ознайомитись за посиланням.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

- Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;
- Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання;
- Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси;
- Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;
- Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад;
- Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Зазначимо, матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року. Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням. 

Довідково:

Партнери Всеукраїнського конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Переглядів: 0