Завдяки ремонту витрати Львівського Будинку дитини №2 на енергоносії будуть на 40% меншими

Учора, 8 червня, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик ознайомився з ходом виконання робіт щодо підвищення енергоефективності Комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок дитини №2» у якому з 2021 року ведуться ремонтні роботи, пов’язані з заходами енергозбереження та підвищенням енергоефективності будівель установи.

За результатами виїзної наради узгодили, що комплекс заходів з підвищення енергоефективності в Будинку дити завершать до вересня 2022 року, що дозволить суттєво зменшити споживання енергоресурсів та забезпечить комфортні умови перебування для персоналу та вихованців закладу.

«Зменшення витрат на газ на 40% є суттєвим показником, що дозволяє більш ефективно використовувати енергоносії та економити на комунальних платежах. Загалом підрядна організація виконала значний обсяг робіт: утеплила фасади, цоколь та горищне перекриття в одному із корпусів. Окремо хочу додати, що попри воєнний стан, значний обсяг робіт виконано саме цьогоріч», - зазначив Андрій Годик.

Довідково:
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки» - установа, основним завдання якої є догляд і опіка за дітьми-сиротами, і дітьми позбавленими батьківського піклування, надання їм медичної допомоги. На сьогоднішній день в установі виховується 69 дітей віком до 7 років, позбавлених батьківської опіки, діти-інваліди з різноманітними вродженими та набутими вадами, у тому числі 25 внутрішньо переміщених з східних областей України.

Роботи на об'єкті виконує підрядна організація ТзОВ «Орбудсервіс».

Переглядів: 0