«Завдяки проєкту «Українська дистанційна школа» 3300 дітей зі всієї України змогли навчатися дистанційно», – Максим Козицький

Дослідження, яке провела на Львівщині Соціологічна група Рейтинг, висвітлило важливу проблему – 18% опитаних переселенців, у яких є діти шкільного віку, відповіли, що вони станом на середину травня ніде не навчалися.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він зазначив, що ситуація потребує термінового реагування. І на Львівщині для цього є усі умови: якщо школи, де учні здобували освіту до повномасштабної війни, організували дистанційне навчання, діти могли долучитися до нього, перебуваючи у будь-якому районі нашої області.

"Якщо такої можливості в адміністрації шкіл не було, учні 5-11 класів могли долучитися до проєкту «Українська дистанційна школа», який започаткували Департамент освіти і науки Львівської ОДА та Центр інноваційних освітніх технологій НУ ЛП. Завдяки цьому проєкту школярі мали змогу навчатися за Типовими освітніми програмами у будь-якій частині Земної кулі, і такою можливістю скористалися 3300 дітей зі всієї України. З вересня до проєкту знову можна буде долучитися", - сказав очільник області.

Якщо ж сім’я вирішила залишитися у нашій області на довго, варто записати дитину у місцеву школу.

"Після перемоги Україна потребуватиме багато світлих голів. Тому наше завдання зараз – забезпечити доступ до якісної освіти кожній дитині, облаштовувати локації для інтелектуального дозвілля та максимально сприяти розкриттю талантів майбутніх будівничих нашої держави", - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 1