Завдяки медикам Західноукраїнського дитячого медцентру 12-річна Тетяна зможе ходити повноцінно

Через деформацію пальчики та п’ята розгорнуті у зовнішньому напрямку і припідняті, що запобігало вільному пересуванню дівчини.

Ортопеди-хірурги Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру змогли виправити деформацію стопи у підлітка із Львівщини, тож тепер дівчинка зможе ходити, опираючись на повну стопу, не відчуваючи при цьому болю та дискомфорту.

У дівчинки – еквіно плосковальгусна деформація стопи. При такому діагнозі дитина у вертикальному положенні спирається в основному на внутрішню частину стоп, а пальчики та п’ята розгорнуті у зовнішньому напрямку і припідняті. Найбільш схильні до захворювання недоношені діти, діти з ДЦП та іншими нейром’язовими патологіями, ті, які носять незручне та надто м’яке взуття, що не підтримує стопу.

У гіпсі дівчинка проведе кілька тижнів, а далі їй підберуть спеціальне ортопедичне взуття.

Зі слів хірурга Олександра Щуровського – плосковальгусна деформація стопи дуже поширена патологія серед дітей. Проте більшість із них потребує корекції вправами, лікувальним масажем та спеціальним взуттям. Оперувати потрібно тоді, коли виникає біль.

«Операцію з приводу деформації стопи краще робити у віці від 3 років до 16-17 років, коли триває період росту та розвитку. У нашій лікарні це перша така операція, і ми хочемо зробити її рутинною, щоб допомагати діткам повноцінно ходити», - зауважив Олександр Щуровський.

Для своєчасного виявлення проблеми ортопед радить не пропускати планові огляди у фахівців.

Прийом відбувається за попереднім записом.

Обрати зручний час візиту можна, зателефонувавши до реєстратури у години роботи:

Пн–Пт – з 8:00 до 16:00 год.

  • (032) 270 22 07
  • (063) 189 70 50
  • (097) 150 70 53

За невідкладної потреби можна звертатися у приймальне відділення, яке працює цілодобово:

(032)270 81 68

Переглядів: 0