Заступник керівника Офісу Президента та начальник Львівської ОВА ознайомилися з роботою релокованого підприємства з Бучі

Зараз підприємство функціонує у Львівській області.

Минулого тижня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко та начальник Львівської ОВА Максим Козицький відвідали релоковане на Львівщину підприємство ТМ «Весна», де виробляють косметичні засоби.

Підприємство переїхало на Львівщину з міста Буча Київської області і спеціалізується на виготовленні натуральних рослинних косметичних засобів, які не тестуються на тваринах. Усі інгредієнти для виготовлення продукції – це українська сировина та українські постачальники. Також компанія вирощує лікарські трави для виготовлення косметики.

«Для нас дуже важливо, що у час війни є підприємці, які хочуть розвивати свій бізнес саме в Україні. Це люди, які релокують свій бізнес та вірять у власну державу. Дякую підприємству «Весна», яке розпочало свою другу весну на Львівщині після релокації з Бучі. Нам дуже приємно, що саме такі люди знаходять себе у нашій області. Додаючи у кожну частинку своєї продукції любов та тепло, вони не лише забезпечують українців якісними виробами, але й підтримують наші Збройні Сили», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як розповіла засновниця підприємства Інна Скаржинська, обладнання компанії під час окупації розграбували загарбники.

«Лише після того як ЗСУ звільнили Київщину, нашому підприємству вдалося переїхати у більш безпечний регіон для продовження роботи. Натхненні нашими захисниками, ми розробили лінію засобів для чоловіків: гель для вмивання, шампунь, віск для бороди, крем для обличчя. Також ми виготовляємо мазі на фронт – для загоєння ран і рубців, та окопні свічки, які можна використовувати і як крем», – поділилася підприємиця.

Також вона додала, що підприємство розвиває напрям франшизи для потенційних інвесторів, які поділяють їхні цінності та візію. Під час візиту на ТМ «Весна» Кирило Тимошенко та Максим Козицький ознайомилися з продукцією підприємства, оглянули виробниче приміщення, а також долучилися до виготовлення мазі для військових.

Переглядів: 0