Запрошуємо взяти участь в навчанні щодо реєстрації агровиробників в ДАР та подачі заявок на фінансування

В середу, 21 вересня, відбудеться онлайн-навчання для представників територіальних громад та РВА з метою подальшого супроводу аграріїв Львівщини у процесі реєстрації в Державному аграрному реєстрі  (ДАР).

Початок о 12:00 год. Навчання має на меті також сприяти пришвидшенню подачі якісних заявок від сільськогосподарських виробників  на отримання фінансової підтримки, а саме на:

- бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;

- спеціальну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Організатори онлайн - навчання: Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, Львівське відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Важливо: представники територіальних громад та РВА повинні бути зареєстровані в ДАР до проведення онлайн-навчання аби в процесі онлайн-навчання безпосередньо практикувати навики в ДАР.

Переглядів: 1