Заклади Самбірщини проінспектували на дотримання мораторію на публічне використання мови окупанта

Учора, 15 листопада, відбулось інспектування закладів обслуговування населення щодо використання російськомовного культурного продукту у місті Самбір. Члени Міжвідомчої робочої групи Львівської ОВА роздали листівки та наліпки із нагадуванням про заборону використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

«Кожен житель Львівщини має бути свідомий того, що мова окупанта не повинна звучати на нашій землі. Тисячі наших захисників та захисниць воюють за те, щоб повернути українські землі та захистити все Українське. Ми в свою чергу повинні відстояти свій фронт – популяризувати українську мову та культуру. Не дозволимо поширювати мову рашистів та жорстоких окупантів», - зазначив представник Міжвідомчої робочої групи.

Також, в межах візиту на Самбірщину, Члени Міжвідомчої робочої групи при Львівській РВА провели зустріч із представниками Міжвідомчої робочої групи Самбірської РВА, під час якої обговорили заходи, які впроваджують на території району щодо заборони використання російськомовного культурного продукту.

Нагадаємо, з 2018 року на Львівщині діє Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. Інспектування публічних закладів в межах Мораторію проводять регулярно з метою максимального нагадування населенню Львівщини про заборону використання мови окупанта та терориста.

Переглядів: 0