Заклади освіти, ресторан та університет: зловмисники повідомили про замінування десятка об’єктів на Львівщині

У всіх випадках вибухових пристроїв на територіях об’єктів не знайшли.

Напередодні, 10 листопада, працівники Головного управління Нацполіції у Львівській області у різний час отримали кілька повідомлень про замінування. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

В одному випадку, інформація про замінування стосувалась загальноосвітніх шкіл Львова, а також двох ліцеїв та гімназії. Заявник в електронному листі, який надіслав на пошту закладів, вимагав виплатити йому кошти у розмірі 100 тисяч гривень. Після обстеження усіх освітніх закладів, вибухового пристрою не знайшли.

Близько 14:30 год від ГУ НП   у Львівській області надійшла інформація про можливе замінування одного із торгових центрів та всіх ресторанів «Макдональдс» у м. Львові. В повідомленні заявник не вказав конкретний торговий центр та місто, в якому він розташований, тож обстежували усі. Вибухового пристрою також не знайшли.

Наприкінці робочого дня, о 19:30 год, ще одне повідомлення про можливе замінування стосувалось трьох корпусів НУ «Львівська Політехніка». При цьому, підрив приміщень запланували на ранок 11 листопада. На щастя, небезпека не справдилася.

Переглядів: 0