Західноукраїнський спеціалізований медичний центр отримав новий операційний стіл за майже мільйон

Західноукраїнський спеціалізований медичний центр допомагає не лише дітям із західних областей, а й щодня приймає важких хворих з усієї України, отримала нове устаткування – операційний стіл ETIUDA  з електрогідравлічним приводом та п'ятисекційною стільницею.

Нове медичне обладнання уже встановили в одному з операційних блоків Центру. За першу добу на ньому прооперовано 6 пацієнтів з різними діагнозами.

Стіл дуже сучасний та багатофункціональний, на ньому можна виконувати хірургічні втручання різної складності: нейрохірургічні, травматологічні, ортопедичні, гінекологічні, операції на грудній клітці і черевній порожнині тощо.

Перевагою такого нового устаткування є те, що його можна використовувати при втручаннях із застосуванням рентгенівських променів: функція поздовжнього переміщення столу дозволяє застосовувати його разом з рентгенівськими апаратами типу С-дуга.

Налаштування положень столу здійснюється електрогідравлічним приводом, який активується провідним пультом управління. Стіл працює на акумуляторах, що також важливо в умовах війни.

Вартість нового устаткування 927 тис. грн. Кошти на його придбання зібрав благодійний фонд «Крила надії», який багато років поспіль допомагає центру обладнанням, ліками тощо.

Переглядів: 0