Загроза ракетного удару та ще майже сотня евакуйованих українців в область: із головного за добу 10.03

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головне чим «жила» область минулої доби.

Як він зазначив один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 10 березня о 09:13. Була загроза удару ракетним комплексом «Кинджал» з білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно.

Окрім цього, евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхала ще 71 людина, автобусами – 20 ВПО.

До Перемишля з нашої області потягами вирушили 1199 осіб.

На Львівщині відбувається процес формування госпітального округу. Триває відбір лікарень, які будуть надкластерними, кластерними та загальними. Докладно про це – тут: https://bit.ly/3l604BX

Підприємці-експортери нашої області можуть потрапити до каталогу «Експортний потенціал Львівщини». Це промоційне двомовне видання, яке допомагає розширити географію бізнесу, знайти клієнтів та замовників, укласти нові експортні контракти. Подати анкету можна за посиланням: https://bit.ly/3ZUIfoc

У селі Гійче Львівського району запрацював пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони. У нього входить 5 осіб, функціонуватиме – цілодобово. Створили підрозділ з ініціативи Рава-Руської міської ради за підтримки USAID «Говерла», яке надало обладнання та спецодяг для рятувальників. Пожежний автомобіль передали норвезькі партнери.

1000 флісок виготовила та передала нашим воїнам Стрийська швейна фабрика з ініціативи та за підтримки шведського волонтера Йонаса фон Матерна. Кошти для цього волонтер збирав по всьому світу. Одяг пошили за зразком шведської армії.

Переглядів: 0