Загроза ракетного удару та майже дві сотні евакуйованих українців: Максим Козицький поінформував про головне за добу

Учора в області сирена один раз сповіщала про повітряну тривогу. Була загроза через запуск ракет з акваторії Чорного моря.

«Загроза не справдилася. На Львівщині все спокійно», - поінформував про головне за добу начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Окрім цього, двома евакуаційними потягами у Львів приїхали ще 174 особи. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 840 людей.

Поліція області прийняла 1303 звернення щодо підозрілих людей та об‘єктів.

Пункти пропуску на виїзд у Львівській області за добу перетнули 17 тисяч 972 особи. Від початку повномасштабної війни через переходи Львівщини виїхали 2 мільйони 888 тисяч 706 громадян України, а повернулися – 1 мільйон 903 тисячі українців.

За весь період повномасштабної війни росії проти України на Львівщину переїхали 173 бізнеси з епіцентрів бойових дій, з них 112 уже запустили роботу. Найбільше переїхало підприємств машинобудування, легкої промисловості, металообробки, торгівлі, харчової та хімічної промисловості.

Від початку повномасштабної війни Управління СБ України у Львівській області перевірило 9 тисяч 852 особи, з них 361 скерували для поглиблення фільтрації. Відтак, зареєстрували 45 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки. Йдеться про посягання на територіальну цілісність та недоторканість України, державну зраду, колабораційну діяльність, несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ.

Про підозру у скоєнні правопорушень оголосили 28 особам.

Слідчі підрозділи Поліція Львівської області від 24 лютого розпочали розслідування у 35 кримінальних провадженнях, які стосуються незаконного заволодіння гуманітарною допомогою. Уже 9 особам повідомили про підозру.

«Дякую кожному і кожній, хто на своєму рівні працює щодня та наближає нашу перемогу. Все буде Україна!», - зазначив Максим Козицький.