«Заборонений»: у Миколаєві до Дня Української Державності організували показ фільму про Василя Стуса

Захід відбувся у центральному парку міста, під відкритим небом.

Миколаївська молодіжна рада спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією 28 липня організували перегляд фільму "Заборонений" - про долю репресованого українського поета та дисидента Василя Стуса.

Зібралося на кінопоказ  чимало людей – батьки, діти, молодь, яким  цікаво знати свою історію, пам’ятають видатних діячів України.

Для дітей і дорослих, окрім кіно,  Миколаївська молодіжна рада організувала і  ярмарок.   Упродовж заходу глядачі  мали змогу  придбати освіжаючі напої та попкорн, а виручені кошти  передали на потреби ЗСУ.

Василь Стус – поет-шістдесятник, правозахисник, Герой України, борець за нашу культуру. Він – велика частина української історії. Його намагалися зламати, знищити, стерти з людської пам’яті. А він і понині лунає віршами у серцях українців.

Стрийська РВА