За участю Президента України на Львівщині відбулося засідання Конгресу місцевих і регіональних влад України

У засіданні взяли участь керівники центральних і місцевих органів влади, представники державної влади й місцевих громад з усіх регіонів України.

Як розповів у сьогоднішньому вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський, головними питаннями засідання стали безпека, енергетика, соціальний захист, фінансові питання, антикорупція.

«Домовилися сьогодні, що вже в березні Кабмін підготує рішення, які потрібні нашим громадам для бюджетної стійкості. Відповідні зміни до закону про державний бюджет України будуть запропоновані Верховній Раді.

Сьогодні ж Кабмін на своєму засіданні, яке фактично поєдналось із засіданням Конгресу, затвердив Державну антикорупційну програму. Це системні кроки, які дадуть державі більше прозорості, а суспільству – більше можливостей для взаємодії з державою», - наголосив Президент.

Зазначимо, що від Львівської ОВА участь у засіданні Конгресу взяли начальник ЛОВА Максим Козицький та перший заступник начальника Андрій Годик.

«Сьогодні не лише підбиваємо ключові підсумки роботи державних інституцій і місцевої влади протягом найскладнішого року для нашої держави – року війни, але й визначаємо рішення, щоб зробити нашу державу ще міцнішою. Державу на всіх рівнях, від центральних урядових структур до управління громадами країни.

Наші люди і всі люди світу бачать, що Україна – це потужна держава, суб’єкт. Україна вміє захищати життя. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення. Пришвидшувати перемогу», - додав Володимир Зеленський.

Фото: Львівська ОВА