За тиждень Старосамбірська громада передала в обробіток понад 220 гектарів сільгоспземель

За минулий тиждень за спрощеною процедурою на період воєнного стану громади Львівської області передали в оренду 478 ділянки сільськогосподарського призначення площею 326,1 га, з яких близько 70% - Старосамбірська громада.

Загалом громади області з початку повномасштабної війни передали в оренду сільгосппідприємствам 3195 земельних ділянок, площею 12,4 тис га.

«Парламент ухвалив законопроєкт, який пропонує повернутися до системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, яка існувала до запровадження воєнного стану. А саме передача в оренду таких земель буде відбуватися не за спрощеною процедурою як зараз, а через конкурентні засади, шляхом проведення земельних аукціонів. Зараз цей законопроєкт перебуває на підписі та відповідно ще не опублікований», – зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Райони-лідери за залученням земель у воєнний стан (за площею переданих в оренду с/г земель): Червоноградський (3,7 тис. га), Самбірський (3,2 тис. га) та Стрийський (2,2 тис. га).

Громади-лідери: Боринська (1,9 тис. га), Белзька (1,7 тис. га) та Сокальська (655 га).

Переглядів: 2