За тиждень на Львівщині додатково залучили в обробіток близько 200 гектарів сільгоспземель

За спрощеною процедурою на період воєнного стану громади Львівської області передали в оренду аграріям 2342 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 10,9 тис. га.

Також між сільгосппідприємствами передали право користування щодо 2612 ділянок на площу понад 3,2 тис. га.

Нагадаємо, що тільки зараз є змога аграріям додатково залучити до сільськогосподарського обробітку земельні наділи за спрощеною процедурою. Термін – до 1 року. Все тому, що в першому читанні прийнято за основу законопроєкт № 7636, за яким пропонується відновити проведення земельних аукціонів з продажу права оренди на комунальні землі сільськогосподарського призначення.