За титул найспортивнішої громади Львівщини боротимуться Самбір, Сокаль та Червоноград

Тривають змагання у межах Спортивних ігор Львівщини. Це наймасштабніший фізкультурно-оздоровчий проєкт, який реалізовують управління молоді та спорту Львівської ОДА та обласний центр «Спорт для всіх».

У змаганнях беруть участь збірні команди територіальних громад Львівщини. Усього у межах Спортивних ігор заплановані змагання з 16 видів програми. Вони відбувалися у містечках Львівщини впродовж року. До визначення переможця залишились два види програми: волейбол та шашки.

Станом на сьогодні найбільше балів має Самбірська громада. Лише на 8 очок відстає Сокаль. На третій позиції Червоноградська громада.

Зауважимо, Спортивні ігри Львівщини цьогоріч відбуваються вже втридцяте. Переможців нагороджують у кожному виді спорту окремо, а наприкінці року за загальним підсумком визначать найспортивніші громади Львівщини.

1 / 6