За титул чемпіонів Львівщини з пауерліфтингу змагались понад сто учасників

На вихідних на базі фізкультурно-оздоровчого клубу «Старт» пройшов чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова.

Впродовж двох змагальних днів найсильніші спортсмени Львівської області демонстрували свою майстерність на новояворівському помості. У змаганнях взяли участь 114 спортсменів, які виборювали нагороди чемпіонату серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів.

Серед юнаків з результатом 140 кг перше місце у ваговій категорії до 74 кг та в абсолютній першості виборов золото Максим Баглай. Серед дівчат першу сходинку в абсолютній першості виборола Христина Уляник, яка у ваговій категорії до 43 кг підкорила вагу 42,5 кг.

В абсолютній першості серед юніорок рівних не було яворівській спортсменці Марії Зінченко. В результаті змагальної боротьби Марія продемонструвала результат 102,5 кг у ваговій категорії до 76 кг та виборола перше місце. Серед юніорів переможцем абсолютної першості став Андрій Галан, який у ваговій категорії до 93 кг підкорив вагу 200 кг.

Вдалим був виступ майстра спорту Софії Станько, яка виборола титул абсолютної переможниці серед жінок з результатом 92,5 кг. Серед чоловіків рівних не було майстру спорту Миснику Павлу, який продемонстрував 187,5 кг у ваговій категорії до 93 кг.

Серед ветеранів найбільш яскравим був виступ Андрія Буня, який пожав 192,5 кг у ваговій категорії до 105 кг та виборов перемогу в абсолютній першості у цій віковій групі.

Призери і переможці змагань були нагороджені грамотами від управління молоді та спорту Львівської ОВА, медалями, кубками та цінними подарунками.

Переглядів: 0